Ανακοίνωση εξέδωσε ο Δήμος Ερέτριας όπου αναφέρει χαρακτηριστικά τι ενέργειες είχαν γίνει σχετικά με τον υπάλληλο του Δήμου που ζούσε στα λαγούμια της Ορεινής Κορινθίας
Συγκεκριμένα όπως αποκαλύφθηκε ο υπάλληλος του Δήμου εργαζόταν στο τμήμα καθαριότητας, ισχυριζόμενος μάλιστα ότι εργάζεται με τηλεργασία.
Ο Δήμος Ερέτριας σε ανακοίνωση του για το γεγονός αναφέρει σχετικά:
Πανελλήνιο ενδιαφέρον έχουν προκαλέσει η δράση του πολύτεκνου υπαλλήλου του Δήμου Ερέτριας και οι συνθήκες διαβίωσης της οικογένειάς του στην Ορεινή Κορινθία.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
![▶️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/25b6.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)