Πολιτική Eυχές από τον Δημοτικό Σύμβουλο Γιάννη Βαβουλιώτη Newsroom 22/12/2023 Εύχομαι από καρδιάς σε όλους Καλά Χριστούγεννα! Το 2024 να είναι αφετηρία μιας νέας και δημιουργικής εποχής! TagsΓιάννης ΒαβουλιώτηςΔήμος Χαλκιδέωνευχές ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα:* παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email:* έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Προηγούμενο άρθροΣμήνος γυναικών γύρω από τον ΔήμαρχοΕπόμενο άρθροΠόσο αυξάνονται οι μισθοί το 2024 σε Δημόσιο και ιδιωτικό τομέα – Τι ισχύει με τις τριετίες Share FacebookTwitterPinterestWhatsApp Επικοινωνία Email: info@evia-press.gr Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6941431497 Αφήστε μας το μήνυμα σας σε αυτό το τηλέφωνο και ένας συνεργάτης μας θα σας καλέσει άμεσα Δημοφιλή Εκκλησία Το παράπονο ενός αστεγου Παραπολιτικά Φίλαγε τα χέρια σου, να ‘χεις τα μισά Συνεντεύξεις Γιάννης Ζορμπαλάς: ” Η ποίηση ημερεύει κάπως το θηρίο που κρύβει εντός του ο άνθρωπος” Περιβάλλον Γιατί η χρήση κλιματισμού στο αυτοκίνητο είναι απαραίτητη τις ζεστές ημέρες Εκκλησία Έφτασαν στο αμήν!- Κάτοικοι στις Σέρρες έκαναν λιτανεία για να βρέξει (Βίντεο) Περισσότερα ΘέματαΣχετικά Ερώτηση Σ. Κεδίκογλου για τις εταιρείες αεροσκαφών δασοπυρόσβεσης στην Ελλάδα Newsroom - 15/07/2024 Ο Βουλευτής Εύβοιας και Τομεάρχης Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής... Σ. Κεδίκογλου:Συνάντηση με τον υπουργό Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας ενόψει της αντιπυρικής περιόδου Newsroom - 29/06/2024 Επισκεφθήκαμε το Υπουργείο Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας αντιπροσωπεία... Κατερίνα Καζάνη: Έθεσε το ζήτημα της έλλειψης μηχανήματος Υπερήχων στο Κ.Υ Χαλκίδας Newsroom - 29/06/2024 Την Πέμπτη 27 Ιουνίου 2024 η βουλευτής Εύβοιας κα... Δυναμική ήταν η παρουσία του Δήμου Ερέτριας στην κοινή συνεδρίαση της Κ.Ε.Δ.Ε και της Π.Ε.Δ. Στερεάς Ελλάδας Newsroom - 16/06/2024 Το παρών έδωσαν ο Δήμαρχος Νίκος Γουρνής και ο...